Is it worth the hassle for saving $8? For 30x + boils on a Jetboil for example?
I mean the pie you buy on the way to you hunting spot is worth twice what your cooking gas costs are. LOL
Tight arses!!
Is it worth the hassle for saving $8? For 30x + boils on a Jetboil for example?
I mean the pie you buy on the way to you hunting spot is worth twice what your cooking gas costs are. LOL
Tight arses!!
There are only three types of people in this world. Those that can count, and those that can't!
Bookmarks